بیوگرافی بهزاد فراهانی

چهارشنبه 29 آذر 1396 ساعت 10:40

بهزاد فراهانی

بهزاد فراهانی در سال ۱۳۲۳ در روستای درمنک اراک متولد و اکنون ۷۳ ساله است او پدر بازیگران شقایق فراهانی و گلشیفته فراهانی است و اسم همسرش فهیمه رحیم نیا است دختر کوچک او, گلشیفته کشف حجاب کرده و چند سال پیش عکس های برهنه اش در یک مجله فرانسوی منتشر شد که با حاشیبه های زیادی همراه شد هم اکنون او در فیلم های جنجالی زیادی بازی کرده است.

صحبت های کنایه آمیز بهران رادایان و واکنش بهزاد فراهانی به مهاجرت دخترش

بهرام رادان درباره مهاجرت بازیگران ایرانی گفت : متاسفانه بازیگرانی که یه روزی در ایران شاه ماهی بودند الان در آن سوی آبها ماهی هستند که این صحبت ها با واکنش های زیادی روبرو شد.

بهزاد فراهانی :

هر چیزی که آقای بهرام رادان گفته نظر شخصی ایشان است و برای خودشون محترمه اما به نظر من پیوستن هر هنرمند ایرانی به قافله هنر جهانی چیزی جز ارزش نیست ارزشی بسیار بالا که باید قدر دانسته شود سینمای ایران بیش از این قدرت نداشت تا از توانی های دخترم استفاده کند.

دختر من هم همانند بسیاری از بازیگران ایرانی که جهانی شدند ابتدا برای کشورش کار کرد و آن حد اعلای کار که برایش در ایران مقدور بود را انجام داد و سینمای ایران هم بیشتر از این قدرت نداشت تا از توانایی های دخترم استفاده کند و دخترم هم به عنوان یک بازیگر سینما در ایران رشد کرد و آن کاری را که باید برای سینمای ایران انجام میداد انجام داد.

عکس شقایق فراهانی و پسرش + علت طلاق و بیوگرافی
علت طلاق شقایق فراهانی
شقایق فراهانی چند سال قبل ازدواج کرده ولی متاسفانه ازدواج موفقی نداشته و ...

بهزاد فراهانی

بهزاد فراهانی و همسرش

شروع فعالیت بازیگری و تئاتر

بهزاد فراهانی دوره هایی از تئاتر را در فرانسه گذراند و فعالیت هنری خود را با بازی در تئاتر شروع کرد و سپس به سینما رفت و با بازی و نگارش فیلمنامه فیلم تجاوز به کارگردانی حمید مصداق به جمع اهالی هنر هفتم پیوست او الان حدود ۳ دهه است که در سینما و تلویزیون ایران حضور جدی و مستمر دارد و از میان آثار به یاد ماندنی بهزاد فراهانی میتوان به سریال امام علی (ع) اشاره کرد که بازی فراهانی در این سریال به یادماندنی بود.

او هم اکنون در سریال سایه بان نقش دایی خسرو را بازی میکند که این سریال هر شب ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می شود.

بهزاد فراهانی

بهزاد فراهانی و دخترش گلشیفته فراهانی

بهزاد فراهانی

دختر بهزاد فراهانی - شقایق فراهانی و پسرش

بهزاد فراهانی

بهزارد فراهانی و همسرش و دخترش

بهزاد فراهانی

بیوگرافی بازیگران » بیوگرافی بهزاد فراهانی و همسرش و واکنش او به مهاجرت دخترش گلشیفته

برچسب‌ها: بهزاد فراهانی
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.